مراسم معارفه جدیدالشمولان و تقدیر از استادان و کارمندان پوهنحی ساینس

hu_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۲/۳۱ - ۱۴:۴۵
;

با حضور پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان، پوهنیار علی احمد اسماعیلی رئیس پوهنحی ساینس، استادان، کارمندان و محصلان پوهنحی در سالون مولانا جامی پوهنحی شرعیات، مراسم معارفه جدیدالشمولان و تقدیر از استادان و کارمندان این پوهنحی برگزار شد. مراسم با تلاوت آیاتی ازکلام الهی آغاز شد و سپس پوهنیار علی احمد اسماعیلی رئیس پوهنحی ساینس ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، درمورد فعالیت‌ها و دستآوردهای علمی این پوهنحی معلومات داده و از تلاش‌ها و زحمات بی‌دریغانۀ کادر علمی و اداری جهت دستیآبی به اهداف استراتیژیک این پوهنحی، تشکر و قدردانی نمود. سپس پوهندوی عبدالرحمن منصوری استاد اسبق پوهنحی ساینس، پیرامون دیدگاه قرآن عظیم الشأن در مورد ساینس و اهمیت ساینس و نقش آن در زندگی انسان‌ها صحبت کرده، محصلان را تشویق به فراگیری این علم نمود. در ادامه، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان پوهنتون نیز ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، در مورد اهمیت خلاقیت و نوآوری در علوم ساینسی صحبت کرده و دستآوردهای پوهنحی ساینس پوهنتون هرات را قابل قدر دانست. بعداً پوهنیار ذبیح الله موحدی آمر دیپارتمنت ریاضی به ایراد سخن پرداخته و پیرامون ساحات کاری دیپارتمنت ریاضی و نقش ریاضی دانان در پیشرفت علوم صحبت نمود. در پایان با حضور مهمانان از استادان و کارمندان این پوهنحی قدردانی و تشکر به عمل آمد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۸:۴۲
Background image

بررسی و کنترول از وضعیت عمومی لیلیه

منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون هرات وضعیت عمومی لیلیه را مورد بررسی و نظارت قرار داده و با محصلان لیلیه نیز صحبت و گفتگو نمود.
معاون مالی و اداری پوهنتون هرات ضمن اظهار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۰:۷
Background image

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات، پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون، منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۲ - ۸:۴۳
Background image

جلسه پلان استراتیژیک ۵ ساله معاونیت مالی و اداری برگزار شد

جلسۀ پلان استراتیژی 5 سالۀ معاونیت مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با حضور منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران بخش‌های اداری در دفتر کاری این معاونیت برگزار شد.. . .

BACK TO NEWS