کنفرانس علمی تأثیرات محیط زیستی سرمایه گذاری در بخش زراعت

hu_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۸:۵۶
""

کنفرانس علمی تأثیرات محیط زیستی سرمایه گذاری در بخش زراعت توسط پوهنحی زراعت پوهنتون هرات و همکاری دفتر FAO با حضور هیئت رهبری پوهنتون هرات، نماینده دفترFAO، مسئولان ارگانهای دولتی و بین المللی، مسئولان ریاست زراعت، استادان و محصلان در سالون کنفرانسهای پوهنحی زراعت پوهنتون هرات برگزار شد.
هدف از برگزاری این کنفرانس بررسی نقش سرمایه گذاری¬های زراعتی بالای محیط زیست عنوان گردید.
پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان پوهنتون هرات توجه به محیط زیست را مهم خوانده و حفاظت از آن را وظیفه تک تک افراد جامعه دانست. وی افزود: از آنجا که توجه به محیط زیست در محراق توجه تمام کشورهای جهان قرار دارد، افغانستان نیز باید با برگزاری کنفرانسها و سمینارهای علمی پیرامون این موضوع به اطلاع رسانی و اهمیت آن گامهای عملی را بردارد.
در ادامه سرپرست ریاست زراعت هرات مشکلات و چالشهای محیط زیستی را برشمرده گفت: سرمایه گذاری در بخش زراعت امری ضروری بوده که باید به جنبه های مختلف آن توجه گردد.
همچنان در این کنفرانس در مورد نقش محیط زیستی سرمایه گذاری در بخش زراعت و مشکلاتی که در این بخش وجود دارد توسط پوهاند عبدالرحیم امید و پوهندوی محمد نظیم سکندری معلومات ارائه گردید.
در پایان به سؤالات اشتراک کنندگان پاسخ ارائه گردید و پیشنهادهای ایشان مورد توجه قرار گرفت

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۰:۴۳
Background image

تجلیل از ششمین دور فراغت محصلین پوهنحی اداره عامه

از ششمین دور فراغت محصلان پوهنځی اداره و پالیسی عامه امروز در سالن امیرعلی شیرنوایی این پوهنځی تجلیل به عمل آمد.

پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان، به فارغان تبریک گفته و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۰:۳۹
Background image

دیدار رئیس پوهنتون هرات با دکتر وحید مجروح

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات امروز با داکتر وحید احمد مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه، دیدار و گفتگو کرد، این درحالی بود که داکتر عبدالحکیم تمنا رئیس صحت عامه. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۰ - ۱۰:۱۷
Background image

دیدار رئیس پوهنتون هرات با نماینده های متقاضیان بخش شبانه و اختصاصی

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات با نماینده‌های متقاضیان بخش شبانه و اختصاصی پوهنتون هرات در حالی‌که پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان و وحید مایار آمر امور. . .

BACK TO NEWS