والی هرات در جلسه شورای علمی پوهنتون شرکت نمود

hu_admin
شنبه ۱۳۹۹/۸/۱۷ - ۱۱:۵
""

سیدعبدالوحید زاهد قتالی والی هرات، احمدولی سمندر رئیس څاروالی امنیت ملی و نجیب الله محبی منشی شورای ولایتی هرات در جلسۀ فوق العادۀ شورای علمی پوهنتون هرات شرکت کردند.

در این جلسه، پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون ضمن اتحاف دعا به شهداء و شفای عاجل به مجروحان حادثۀ حملۀ تروریستی به پوهنتون کابل، حضور والی هرات وهیئت همراه شان را به جلسۀ شورای علمی پوهنتون خیرمقدم عرض کرده و به موضوعات مهم آجنداء پرداخته که مورد توجه والی هرات قرار گرفت.

در ادامه، سیدعبدالوحید زاهد قتالی والی هرات نیز ضمن اتحاف دعا به روح و غم شریکی با خانواده های شهداء و خانواده تحصیلات عالی کشور آن را تقبیح نموده و از خداوند برای مجروحان شفای عاجل خواست.

وی حمله دیروز تروریستان را اقدام غیر انسانی و اسلامی دانست و تاکید نمود که تسهیل امور اکادمیک و ایجاد فضای مصئون برای استادان و محصلان یک اصل است.

والی هرات با بیان این مطلب که تامین امنیت مسئولیت دولت است و نیروهای امنیتی درین راستا صادقانه تلاش می نمایند، گفت:" دشمن زبون با هدف قرار دادن جوانان، غیر نظامیان و نهاد های اکادمیک و آموزشی ، قصاوت و دشمنی خود رابا مردم ثابت ساخت

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۱:۴۸
Background image

کسب مقام اول توسط ریاست پوهنتون هرات در رقابت های طرح شهروند خوب

شهروند و شهرنشین خوب» طرح پوهنتون هرات است که از میان 8 طرح ارائه شده از پوهنتون‌های دولتی و خصوصی ولایات زون غرب، عنوان بهترین طرح را از آن خود نموده است.

این طرح در برنامۀ رقابتی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

امضای تفاهم نامه پوهنتون هرات بااکادمی پولیس

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات با مل پاسوال سلطان داوود سلطان قوماندان امنیه ولایت هرات و هیئت همراهش، در حالی‌که معاونان پوهنتون نیز حضور داشتند، در دفتر کارش دیدار و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۱۷ - ۱۱:۹
Background image

پوهنتون هرات با شرکت هیله تفاهمنامه همکاری امضاء کرد

تفاهمنامۀ پروژۀ شبیه سازی سازمان ملل متحد امروز میان پوهنتون هرات و مؤسسۀ هیله به امضاء رسید.

هدف از امضاء این تفاهمنامه ایجاد شرایطی که طی آن مؤسسۀ هیله بتواند پروژۀ شبیه سازی سازمان. . .

BACK TO NEWS