دیدار رئیس پوهنتون هرات با مقامات ولایت قندهار

hu_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۴:۱۱
""

عبدالحنان منیب معاون مقام ولایت قندهار، پوهنمل دکتور حضرت میر توتاخیل رئیس و استادان پوهنتون قندهار امروز با پوهندوی دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات، پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان و محمد نذیر سکندری معاون مالی و اداری پوهنتون هرات دیدار و گفتگو نمودند.
هدف از این دیدار، بازدید از پوهنحئی ها، کتابخانه ها، لابراتوارها، اتاق های کامپیوتر، کلینیک-ها و دیگر تجهیزات و امکانات پوهنتون هرات عنوان گردید.
پوهندوی دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات، پوهنتون ها را مراکز تولید اندیشه ها، ایجاد وحدت و همدلی میان جامعه دانسته، افزود: کار و تلاش برای آباد ساختن کشور عزیزمان افغانستان وظیفۀ همگانی است؛ وی ایجاد ارتباطات علمی-فرهنگی میان پوهنتون های افغانستان برای رسیدن به این هدف را مهم دانست.
دکتور فایز گفت: 62 فیصد از محصلان پوهنتون هرات از سایر ولایات کشور هستند که این پوهنتون نقش مهمی را در ایجاد وحدت ملی ایفا مینماید.
در ادامه رئیس پوهنتون قندهار از میزبانی پوهنتون هرات سپاس و قدردانی کرد و کسب اعتبار پروسۀ تضمین کیفیت را تبریک گفت و همچنان بر ایجاد تفاهمنامه های همکاری برای تبادل استاد، محصل و استفاده از تجربیات یکدیگر تأکید ورزید.
سپس عبدالحنان منیب معاون مقام ولایت قندهار، پوهنتون هرات یک پوهنتون نمونه در سطح کشور دانسته و زحمات صورت گرفته در این پوهنتون را قابل قدر خواند. وی ایجاد تفاهمنامه های همکاری میان پوهنتون ها و به خصوص ولایات را مهم دانست.
بعداً، هیئت مهمان از بخش های مختلف پوهنتون هرات دیدن نمودند

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۱:۴۸
Background image

کسب مقام اول توسط ریاست پوهنتون هرات در رقابت های طرح شهروند خوب

شهروند و شهرنشین خوب» طرح پوهنتون هرات است که از میان 8 طرح ارائه شده از پوهنتون‌های دولتی و خصوصی ولایات زون غرب، عنوان بهترین طرح را از آن خود نموده است.

این طرح در برنامۀ رقابتی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

امضای تفاهم نامه پوهنتون هرات بااکادمی پولیس

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات با مل پاسوال سلطان داوود سلطان قوماندان امنیه ولایت هرات و هیئت همراهش، در حالی‌که معاونان پوهنتون نیز حضور داشتند، در دفتر کارش دیدار و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۱۷ - ۱۱:۹
Background image

پوهنتون هرات با شرکت هیله تفاهمنامه همکاری امضاء کرد

تفاهمنامۀ پروژۀ شبیه سازی سازمان ملل متحد امروز میان پوهنتون هرات و مؤسسۀ هیله به امضاء رسید.

هدف از امضاء این تفاهمنامه ایجاد شرایطی که طی آن مؤسسۀ هیله بتواند پروژۀ شبیه سازی سازمان. . .

BACK TO NEWS