جلسه معاونیت مالی و اداری پوهنتون با حضور ملا انعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران عمومی بخش‌های اداری در دفترکاری این معاونیت برگزار شد

hu_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۳ - ۸:۴۵
:

جلسه معاونیت مالی و اداری پوهنتون با حضور ملا انعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران عمومی بخش‌های اداری در دفترکاری این معاونیت برگزار شد.
ابتدا انعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون از حضور تمام آمران و مدیران تشکر نموده برگزاری چنین جلسات را فرصتی برای شریک ساختن چالش‌ها، مشکلات، راه حل‌ها، بهبود عملکرد بخش‌ها و افزایش روحیۀ همکاری میان ایشان دانست، وی با استناد به احادیث پیامبر(ص)، آمران و مدیران پوهنتون را مسئول خطاب نموده گفت: هدف خدمت به ملت است؛ از این رو تمام کارمندان می‌باست با صداقت، تعهد و حس خدمت به ملت وظایف‌شان را به درستی پیش ببرند تا از ایجاد هرگونه سکتگی در ارائه خدمات به مراجعین جلوگیری به عمل آید.
در ادامه حاضرین جلسه نیز با تأکید بر وجود روحیۀ همکاری میان تمام کارمندان وعده سپردند تا در پیش برد امور اداری از هیچ گونه تلاش و کوشش دریغ نورزند. 
سپس چالشها، مشکلات و راه حل های پیشنهادی حاضرین جلسه مطرح گردید که در زمینه تصامیم لازم اتخاذ گردید.
آمریت ارتباطات و آگاهی عامه پوهنتون هرات
26 صفر 1445 – 21 سنبله 1402

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۱۳
Background image

بزرگداشت از زبان عربی و جایگاه آن در عصر امروز 

بزرگداشت از زبان عربی و جایگاه آن در عصر امروز 
عنوان مراسمی بود که امروز توسط دیپارتمنت زبان و ادبیات عربی پوهنحی ادبیات با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات،. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۶
Background image

سلسله دروس شیوخ کرام امروز توسط شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار

سلسله دروس شیوخ کرام امروز توسط شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات برای محصلان پوهنحی های کمپیوترساینس، ژورنالیزم، اقتصاد و ادبیات در سالون کنفرانس‌های پوهنحی زراعت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۳
Background image

فینال مسابقات والیبال جام محصل سال 1445 پوهنتون هرات با پیروزی تیم والیبال پوهنحی انجینری خاتمه یافت.

فینال مسابقات والیبال جام محصل سال 1445 پوهنتون هرات با پیروزی تیم والیبال پوهنحی انجینری خاتمه یافت.
با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، پوهندوی غلام حضرت. . .

BACK TO NEWS