جلسه معاونیت مالی و اداری پوهنتون با حضور ملا انعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران عمومی بخش‌های اداری در دفترکاری این معاونیت برگزار شد

hu_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۳ - ۸:۴۵
:

جلسه معاونیت مالی و اداری پوهنتون با حضور ملا انعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران عمومی بخش‌های اداری در دفترکاری این معاونیت برگزار شد.
ابتدا انعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون از حضور تمام آمران و مدیران تشکر نموده برگزاری چنین جلسات را فرصتی برای شریک ساختن چالش‌ها، مشکلات، راه حل‌ها، بهبود عملکرد بخش‌ها و افزایش روحیۀ همکاری میان ایشان دانست، وی با استناد به احادیث پیامبر(ص)، آمران و مدیران پوهنتون را مسئول خطاب نموده گفت: هدف خدمت به ملت است؛ از این رو تمام کارمندان می‌باست با صداقت، تعهد و حس خدمت به ملت وظایف‌شان را به درستی پیش ببرند تا از ایجاد هرگونه سکتگی در ارائه خدمات به مراجعین جلوگیری به عمل آید.
در ادامه حاضرین جلسه نیز با تأکید بر وجود روحیۀ همکاری میان تمام کارمندان وعده سپردند تا در پیش برد امور اداری از هیچ گونه تلاش و کوشش دریغ نورزند. 
سپس چالشها، مشکلات و راه حل های پیشنهادی حاضرین جلسه مطرح گردید که در زمینه تصامیم لازم اتخاذ گردید.
آمریت ارتباطات و آگاهی عامه پوهنتون هرات
26 صفر 1445 – 21 سنبله 1402

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۸
Background image

بایمتریک متقاضیان کانکور 1403 پوهنتون هرات آغاز شد.

در دیدار های جداگانه شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، ملاانعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان از پوهنوال استاد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۸
Background image

سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی آغاز شد.

کمیتۀ فرهنگی پوهنحی شرعیات و علوم اسلامی پوهنتون هرات سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی را با حضور مفتی هدایت الله منیب رئیس پوهنحی شرعیات، ملا انعام الله انعام. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۷
Background image

مسابقات والیبال جام محصل در سال 1445 افتتاح گردید.

این مسابقات با قرائت چند آیه از کلام روح بخش الهی با حضور مدیریت عمومی ورزش و جمعی از استادان پوهنحی های اقتصاد و انجینری با بازی پوهنحی های انجینری و پوهنحی اقتصادرسماً افتتاح شد.
در. . .

BACK TO NEWS