جلسه شورای علمی پوهنتون هرات

hu_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۳۸
""

جلسه شورای علمی پوهنتون هرات با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی پوهنتون، رؤسای پوهنحی ها و استادان در اتاق جلسات شورای علمی برگزار شد.
جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد و سپس پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات ضمن تشکر از تلاش‌های استادان پوهنتون برای پیشبرد امور درسی، پیرامون مسائل مربوط به پوهنتون صحبت‌های همه جانبه نموده و رهنمودها و هدایات لازم جهت بهبود وضعیت را به حاضرین جلسه ارائه کرد.
رئیس پوهنتون همچنان به نشست ها و دیدارهای هیأت رهبری با علمای کرام اشاره کرده و ضمن مثبت ارزیابی کردن این نشست‌ها از حاضرین جلسه خواست تا طرح‌ها و دیدگاه‌های‌شان را در این خصوص ارائه بدارند.
در ادامه، اعضای جلسه نیز به ارائه نظرات و پیشنهادهای شان پرداخته و همچنان مطابق به آجندا به بررسی دوسیه های تقرر، ترفیع و تثبیت رتبه های علمی استادان پرداخته و در اخیر تصامیم را اتخاذ نمودند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۸:۴۲
Background image

بررسی و کنترول از وضعیت عمومی لیلیه

منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون هرات وضعیت عمومی لیلیه را مورد بررسی و نظارت قرار داده و با محصلان لیلیه نیز صحبت و گفتگو نمود.
معاون مالی و اداری پوهنتون هرات ضمن اظهار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۰:۷
Background image

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات، پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون، منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۲ - ۸:۴۳
Background image

جلسه پلان استراتیژیک ۵ ساله معاونیت مالی و اداری برگزار شد

جلسۀ پلان استراتیژی 5 سالۀ معاونیت مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با حضور منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران بخش‌های اداری در دفتر کاری این معاونیت برگزار شد.. . .

BACK TO NEWS