افتتاح اتحادیه محصلین پوهنتون هرات

hu_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۹:۵
""

اتحادیۀ محصلان پوهنتون هرات امروز با حضور پوهندوی دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات، معاونان و آمران پوهنتون، رؤسای پوهنحی ها، استادان و محصلان پوهنتون در سالون کنفرانس مولانا جامی افتتاح شد.
مراسم با تلاوت آیات قرآن کریم آغاز گردید و سپس پوهندوی دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات ضمن تبریک به خاطر ایجاد این اتحادیه، از شورای محصلان نخبه که در راستای برداشتن گام های عملی در قسمت ایجاد اتحاد، همدلی و رشد فرهنگی محصلان گام های عملی را برداشتند قدردانی کرد.
رئیس پوهنتون هرات افزود: ایجاد این اتحادیه زمینۀ انسجام، اتحاد، ارائه طرح ها و پیشنهادهای محصلان و از بین بردن تعصبات قومی و نژادی را بوجود خواهد آورد.
در ادامه پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان پوهنتون هرات ایجاد اتحادیۀ محصلان را یک امر ضروری دانسته تا از این طریق محصلان بتوانند با ارائه طرح ها و پیشنهادها در امور مختلف پوهنتون شریک گردند.
در اخیر محمد عوض دانیال مسئول اتحادیۀ محصلان به شرح اساسنامه، پروسۀ عضویت، اهداف اتحادیه و پلان¬های آینده این اتحادیه به حاضرین معلومات ارائه کرد

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۰:۴۳
Background image

تجلیل از ششمین دور فراغت محصلین پوهنحی اداره عامه

از ششمین دور فراغت محصلان پوهنځی اداره و پالیسی عامه امروز در سالن امیرعلی شیرنوایی این پوهنځی تجلیل به عمل آمد.

پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان، به فارغان تبریک گفته و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۰:۳۹
Background image

دیدار رئیس پوهنتون هرات با دکتر وحید مجروح

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات امروز با داکتر وحید احمد مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه، دیدار و گفتگو کرد، این درحالی بود که داکتر عبدالحکیم تمنا رئیس صحت عامه. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۰ - ۱۰:۱۷
Background image

دیدار رئیس پوهنتون هرات با نماینده های متقاضیان بخش شبانه و اختصاصی

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات با نماینده‌های متقاضیان بخش شبانه و اختصاصی پوهنتون هرات در حالی‌که پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان و وحید مایار آمر امور. . .

BACK TO NEWS