ورکشاپ 4 روزۀ آموزش کمک های اولیه

hu_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۳۱ - ۱۰:۴۶
:

ورکشاپ 4 روزۀ کمک‌های اولیه توسط مدیریت عمومی ارتقاء ظرفیت و همکاری آمریت انکشاف مسلکی استادان امروز با حضور منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری، پوهنمل رحیم بخش فقیریار سرپرست معاونیت علمی، پوهنوال دکتور عزیزالرحمن نیازی آمر مرکز انکشاف مسلکی استادان و اشتراک کنندگان ورکشاپ در اتاق کنفرانس‌های این مرکز آغاز شد.
ورکشاپ با تلاوت آیاتی از کلام الهی آغاز شد، سپس منت الله آخندزاده پیرامون اهمیت آشنایی کارمندان با کمک‌های اولیه در اداره صحبت کرده و یادگیری آن را نه تنها برای کارمندان یک اداره، بلکه برای هر فرد جامعه مهم دانست تا از این طریق در هنگام وقوع اتفاقات احتمالی آمادگی کامل برای نجات جان فرد آسیب دیده را داشته باشند.
معاون مالی و اداری پوهنتون هرات یکبار دیگر از ابتکار مدیریت عمومی ارتقاء ظرفیت و همکاری آمریت مرکز انکشاف مسلکی استادان که این ورکشاپ را برگزار کردند تشکر کرده و از اشتراک کنندگان خواست از داشته‌های علمی مربیان این ورکشاپ استفادۀ اعظمی را ببرند.
آمریت ارتباطات وآگاهی عامه پوهنتون هرات
 ٣٠ ذوالقعده ١٤٤٤ – 29- جوزای 1402

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۱۳
Background image

بزرگداشت از زبان عربی و جایگاه آن در عصر امروز 

بزرگداشت از زبان عربی و جایگاه آن در عصر امروز 
عنوان مراسمی بود که امروز توسط دیپارتمنت زبان و ادبیات عربی پوهنحی ادبیات با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات،. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۶
Background image

سلسله دروس شیوخ کرام امروز توسط شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار

سلسله دروس شیوخ کرام امروز توسط شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات برای محصلان پوهنحی های کمپیوترساینس، ژورنالیزم، اقتصاد و ادبیات در سالون کنفرانس‌های پوهنحی زراعت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۳
Background image

فینال مسابقات والیبال جام محصل سال 1445 پوهنتون هرات با پیروزی تیم والیبال پوهنحی انجینری خاتمه یافت.

فینال مسابقات والیبال جام محصل سال 1445 پوهنتون هرات با پیروزی تیم والیبال پوهنحی انجینری خاتمه یافت.
با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، پوهندوی غلام حضرت. . .

BACK TO NEWS