همایش علمی غیر مجازهای فضای مجازی از نگاه اسلام برگزار شد.

hu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۰:۵۶
""

به ابتکار محصلان اناث پوهنحی شرعیات و علوم اسلامی و با همکاری کمیتۀ فرهنگی آن پوهنحی، همایش علمی غیرمجازهای فضای مجازی از نگاه اسلام با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی در هرات و معاون مالی و اداری پوهنتون، پوهنوال عنایت الله صدیقیار رئیس پوهنحی شرعیات و علوم اسلامی، قاری محمد ناصر مستینر آمر ارتباطات وآگاهی عامه پوهنتون، استادان و محصلان اناث در سالون کنفرانس‌های مولانا جامی پوهنحی شرعیات برگزار گردید.

همایش با تلاوت آیاتی از کلام الهی آغاز شد و سپس پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات ضمن تشکر از برگزار کنندگان این همایش، پیرامون اهمیت استفاده از تکنالوژی صحبت کرده و آن را نیاز مبرم برای استادان و محصلان پوهنتون هرات دانست.

در ادامه پوهندوی استاد ضیا احمد فاضلی مسؤول کمیته فرهنگی پوهنحی شرعیات وعدۀ هرگونه همکاری با محصلان این پوهنحی را داد و محصلان را تشویق نمود تا در آینده چنین برنامه‌هایی را جهت ارتقاء ظرفیت علمی شان برگزار نمایند.

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۰:۵۹
Background image

دیتاگیری از نبات کنجد نوع خوشه ای تحت تحقیق در فارم تحقیقاتی وآموزشی پوهنحی زراعت

نمونه برداری محصلان صنف چهارم دیپارتمنت اگرانومی پوهنحی زرعت از نباتات در فارم تحقیقاتی زراعت با راهنمایی عزیزاحمد صیقل آمر فارم زراعت پوهتنون که به هدف تحقیق تأثیر روش های کشت روی نبات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۰:۵۳
Background image

پایان دورۀ مقدماتی آموزش کمپیوتر در پوهنحی تعلیم وتربیه

دورۀ 5ماهۀ آموزش مقدماتی برنامه های کمپیوترتوسط پوهنیار معروف نورزی مسئول کمیته آموزش الکترونیک و استاد عباس فرزام با همکاری ریاست پوهنحی تعلیم وتربیه برای 16 تن از محصلان پوهنحی تعلیم. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۶ - ۵:۲۱
Background image

ختم ورکشاپ برنامه های علمی تضمین کیفیت و اعتباردهی زون غرب در پوهنتون هرات

ورکشاپ آموزشی برنامه های علمی تضمین کیفیت و اعتباردهی زون غرب که به مدت 4 روز در پوهنتون در برگزار گردیده بود امروز با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات،. . .

BACK TO NEWS