سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی آغاز شد.

nta_new_user
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۸
img

کمیتۀ فرهنگی پوهنحی شرعیات و علوم اسلامی پوهنتون هرات سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی را با حضور مفتی هدایت الله منیب رئیس پوهنحی شرعیات، ملا انعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون، استادان و محصلان در سالون کنفرانس‌های مولانا جامی آغاز کرد.
ابتدا، کنفرانس با تلاوت آیاتی از کلام الهی آغاز شد و سپس پوهندوی داکتر عصمت الله محمدی استاد پوهنحی شرعیات و علوم اسلامی به معرفی برنامه پرداخته و اشتراک تمام محصلان در این کنفرانس‌ها را آزاد عنوان کرد و اظهار داشت در پایان این کنفرانس‌ها به اشتراک کنندگان تصدیق‌نامه توزیع خواهد شد.
سپس مفتی هدایت الله منیب رئیس پوهنحی شرعیات و علوم اسلامی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و تشویق محصلان به اشتراک در این گونه کنفرانس‌ها، اظهار داشت که محصلان می‌بایست با کتاب‌های دینی و فقهی خود آشنا گردند و برگزاری چنین کنفرانس‌هایی این فرصت را به محصلان مهیا خواهد کرد.
در ادامه، پوهنمل محمود شفیق استاد پوهنحی شرعیات و علوم اسلامی پیرامون اهمیت کتاب‌شناسی در حوزه مسائل تفسیری و حدیثی صحبت های همه جانبه نمود. 
بعداً پوهنوال عبدالرحمن سلیم پرزنتیشنی را در مورد راه‌های ایجاد انگیزه ارائه کرد.
کنفرانس با دعاییه اختتام یافت.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۵:۵۲
Background image

رئیس جدید پوهنحی ژرنالیزم پوهنتون هرات معرفی شد.

پوهنیار ذیبح الله عرفان استاد پوهنحی تعلیم وتربیه به حیث رئیس جدید پوهنحی ژرنالیزم پوهنتون هرات امروز با حضور مولوی محمد موسی فایق معاون علمی وسرپرست پوهنتون هرات، ملا انعام الله انعام. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۵:۵۰
Background image

جلوگیری از آلودگی هوا

مدیریت عمومی ارتقاء ظرفیت پوهنتون هرات سمینار آگاهی دهی پیرامون جلوگیری از آلودگی هوا را برای کارمندان اداری پوهنتون و نماینده های ادارات امارتی ولایت هرات راه اندازی نمود.
برنامه با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۵:۴۷
Background image

امتحان کادر علمی پوهنتون هرات برگزارشد.

امتحان تخصصی کادر علمی پوهنتون هرات امروز با اشتراک 77 تن از متقاضیان در سالون پوهنحی ادبیات و علوم بشری پوهنتون برگزار شد.
با حضور مولوی محمد موسی فایق معاون علمی و سرپرست پوهنتون هرات. . .

BACK TO NEWS