ریاست پوهنتون با ریاست اصلاحات اداری وخدمات ملکی ولایت هرات تفاهمنامۀ همکاری امضاء کرد

hu_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۱۰:۱۲
""

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات هدف از امضاء این تفاهمنامه را ایجاد ارتباطات علمی، تحقیقی، شریک ساختن تجربیات واستفاده از امکانات و منابع یکدیگر عنوان کرد.رئیس پوهنتون هرات بیان کرد که کادرهای پوهنتون هرات در ادارت مختلف دولتی مصروف خدمت میباشند و این نشاندهنده ظرفیت سازی وسیر تحولی پوهنتون هرات استدکتور فایز اداره اصلاحات اداری را نمادی از قانون مداری خوانده گفت: امضاء این تفاهمنامه زمینۀ هماهنگی و رفع چالش‌های محصلان کارورز که در آینده به ادارات دولتی معرفی میشوند، ایجاد رشته‌های تحصیلی تخصصی اداری در پوهنتون هرات براساس نیاز سنجی اصلاحات اداری و همکاری و مشوره‌های اصلاحات اداری در تطبیق و عملی سازی نصاب تحصیلی پوهنځی اداره و پالیسی عامه عنوان کرده، اعلان آمادگی نمود که پوهنتون هرات در تمام بخشها با نهادها و ادارات دولتی وخصوصی ولایت هرات همکار خواهد بوددر ادامه زلمی مالیار رئیس اصلاحات اداری وخدمات ملکی ولایت هرات امضاء تفاهمنامه همکاری بین پوهنتون هرات و اصلاحات اداری را یک ضرورت عنوان کرده گفت: پوهنتون هرات از ظرفیتها ومنابع بشری خوبی برخوردار بوده ولازم است تا از این ظرفیتها ومنابع در ادارت دیگر نیز استفاده شود وی گفت: اصلاحات اداری حوزه مدیرت و نظارت از استخدام کارمندان را به عهده دارد و پوهنتون هرات حوزه آموزش کارمندان را که این خود نقطه اتصال بین این دو اداره می باشد و در آینده اصلاحات اداری در بخش‌های مختلف از ظرفیت های پوهنتون هرات استفاده خواهد کرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۱۰:۱۱
Background image

محفل افتتاحیۀ برنامه هالت پرایز

محفل افتتاحیۀ برنامه هالت پرایز امروز با حضور پوهندوی دکتور محمد داوودمنیر معاون امور محصلان، پوهندوی دکتور عبدالحکیم نیازمند آمر مرکز تحقیقات علمی، نظام الدین ملکی آمر انسجام خدمات. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۱۰:۸
Background image

مراسم رونمایی از اثر علمی-تحقیقی موانع دموکراسی در افغانستان

مراسم رونمایی از اثر علمی-تحقیقی موانع دموکراسی در افغانستان امروز با حضور داکترنوراحمد حیدری معاون مقام ولایت، هیئت رهبری پوهنتون، رئیس و اعضای شورای متخصصان، رؤسای ادارات دولتی،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۱۰:۱۲
Background image

ریاست پوهنتون با ریاست اصلاحات اداری وخدمات ملکی ولایت هرات تفاهمنامۀ همکاری امضاء کرد

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات هدف از امضاء این تفاهمنامه را ایجاد ارتباطات علمی، تحقیقی، شریک ساختن تجربیات واستفاده از امکانات و منابع یکدیگر عنوان کرد.رئیس پوهنتون هرات. . .

BACK TO NEWS