( رنگ باب (رنگ دستگاه های پرنتر و فتوکاپی و لوازم تکنالوژی (پرنتر، کامپیوتر و لوازم مورد نیاز آنها )

hu_admin
""

Publish Date

Closing Date

نمبرهای قرارداد ها :  (MOHE/HRT/NCB/G /09 / 1401)
ریاست پوهنتون هرات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه های داوطلبی باز داخلی رنگ باب (رنگ دستگاه های پرنتر  و فتوکاپی  و لوازم تکنالوژی (پرنتر کامپیوتر و لوازم مورد نیاز آنها  ) بابت سال 1401  اشتراک نموده و نقل چاپ و مهرشده شرط نامه را بطور رایگان بدست آورده آفرهای خویش را مطابق مندرج   شرط نامه و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات عامه بطور سربسته از تاریخ نشر اعلان الی ساعت 10 قبل از ظهر روز شنبه مورخ 2 / 7 / 1401 به مدیریت عمومی تهیه و تدارکات منزل دوم تعمیر ریاست پوهنتون ارائه نمایند ، آفرهای دیر رسیده و انترنتی پذیرفته نمی شود.
تضمین آفر مبلغ 150000  افغانی به صورت پول نقد و یا ضمانت بانکی ( اسناد مالی ) با اعتبار بوده  جلسه آفر گشایی به ساعت  10  قبل از ظهر یوم شنبه مورخ  2  /7/1401 مطابق به 28 / 2 / 1444  در مدیریت عمومی  تهیه وتدارکات واقع تعمیر ریاست پوهنتون هرات برگزار می گردد.

More tenders

چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۵ - ۱۰:۴۷
Background image

قرارداد تیل دیزل و پطرول مواد سوخت وسایط داخل تشکیل ریاست پوهنتون هرات

ریاست پوهنتون هرات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه های داوطلبی باز داخلی تیل دیزل و پطرول مواد سوخت وسایط داخل تشکیل ریاست پوهنتون بابت سال 1403  اشتراک نموده و . . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۵ - ۱۰:۴۴
Background image

اعلان مزایده پارکینگ وسایط محصلین پوهنتون هرات .

ریاست پوهنتون هرات در نظر دارد تا پارکینگ وسایط محصلین، ساحه مربوطه این اداره را برای محترم عبدالقدیر ولد محمد شریف به بهای 38750– سی و هشت هزار و هفتصد و پنجاه  افغانی به طور ماهوار به . . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۵ - ۱۰:۳۹
Background image

اعلان پروسه داوطلبی پارکینگ وسایط ساحه انکشافی پوهنحی طب مربوط پوهنتون هرات

ریاست پوهنتون هرات در نظر دارد تا قسمت مقابل باغ شمیران ملکیت خویش را جهت خدمات به متقاضیان پاسپورت بطور موقت به مقصد پارکینگ از طریق داوطلبی آزاد ( مزایده ) به کرایه ماهوار به سپارد.
ا . . .

Back to tenders