دیدار نماینده فوق العاده وزارت تحصیلات عالی با رئیس موسسه تحصیلات عالی خصوصی هریوا

hu_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۲:۵
""

مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی در هرات و معاون مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با عبدالسمیع ولیزاده رئیس مؤسسۀ تحصیلات عالی خصوصی هریوا و هیأت همراه‌دیدار و گفتگو کرد.

ابتدا مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی در هرات و معاون مالی و اداری پوهنتون هرات ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، فعالیت‌های علمی نهادهای تحصیلی عالی خصوصی را به دیدۀ قدر نگریسته، پیشرفت و ترقی این نهادها را از برنامه های وزارت تحصیلات عالی عنوان کرد.

آقای آخندزاده همچنان رعایت و تطبیق قوانین و طرزالعمل‌های وزارت تحصیلات عالی را در بهبود ارائه خدمات تحصیلی با کیفیت مهم دانسته، گفت: مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی جهت همسو شدن با اهداف وزارت تحصیلات عالی و دستیآبی به اهداف از پیش تعیین شده‌شان، میباست از یک سو مطابق به پلان استراتیژیک‌شان گام بردارند و از سوی دیگر معیارهای تضمین کیفیت را رعایت نمایند.

در ادامه رئیس مؤسسۀ تحصیلات عالی خصوصی هریوا ضمن قدردانی از توجهات نیک وزارت تحصیلات عالی به نهادهای تحصیلات عالی خصوصی، وعده سپرد تا همگام با وزارت تحصیلات عالی در جهت ترقی و انکشاف جامعه تلاش خواهند کرد و از هیچ گونه سعی و تلاش دریغ نخواهند ورزید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۸
Background image

بایمتریک متقاضیان کانکور 1403 پوهنتون هرات آغاز شد.

در دیدار های جداگانه شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، ملاانعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان از پوهنوال استاد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۸
Background image

سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی آغاز شد.

کمیتۀ فرهنگی پوهنحی شرعیات و علوم اسلامی پوهنتون هرات سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی را با حضور مفتی هدایت الله منیب رئیس پوهنحی شرعیات، ملا انعام الله انعام. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۷
Background image

مسابقات والیبال جام محصل در سال 1445 افتتاح گردید.

این مسابقات با قرائت چند آیه از کلام روح بخش الهی با حضور مدیریت عمومی ورزش و جمعی از استادان پوهنحی های اقتصاد و انجینری با بازی پوهنحی های انجینری و پوهنحی اقتصادرسماً افتتاح شد.
در. . .

BACK TO NEWS