دیدار نماینده فوق العاده وزارت تحصیلات عالی با رئیس موسسه تحصیلات عالی خصوصی هریوا

hu_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۲:۵
""

مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی در هرات و معاون مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با عبدالسمیع ولیزاده رئیس مؤسسۀ تحصیلات عالی خصوصی هریوا و هیأت همراه‌دیدار و گفتگو کرد.

ابتدا مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی در هرات و معاون مالی و اداری پوهنتون هرات ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، فعالیت‌های علمی نهادهای تحصیلی عالی خصوصی را به دیدۀ قدر نگریسته، پیشرفت و ترقی این نهادها را از برنامه های وزارت تحصیلات عالی عنوان کرد.

آقای آخندزاده همچنان رعایت و تطبیق قوانین و طرزالعمل‌های وزارت تحصیلات عالی را در بهبود ارائه خدمات تحصیلی با کیفیت مهم دانسته، گفت: مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی جهت همسو شدن با اهداف وزارت تحصیلات عالی و دستیآبی به اهداف از پیش تعیین شده‌شان، میباست از یک سو مطابق به پلان استراتیژیک‌شان گام بردارند و از سوی دیگر معیارهای تضمین کیفیت را رعایت نمایند.

در ادامه رئیس مؤسسۀ تحصیلات عالی خصوصی هریوا ضمن قدردانی از توجهات نیک وزارت تحصیلات عالی به نهادهای تحصیلات عالی خصوصی، وعده سپرد تا همگام با وزارت تحصیلات عالی در جهت ترقی و انکشاف جامعه تلاش خواهند کرد و از هیچ گونه سعی و تلاش دریغ نخواهند ورزید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۲:۵
Background image

دیدار نماینده فوق العاده وزارت تحصیلات عالی با رئیس موسسه تحصیلات عالی خصوصی هریوا

مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی در هرات و معاون مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با عبدالسمیع ولیزاده رئیس مؤسسۀ تحصیلات عالی خصوصی هریوا و هیأت همراه‌دیدار. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۹:۳۰
Background image

تفاهمنامۀ همکاری میان مقام ولایت هرات و پوهنتون خصوصی غالب امضاء شد.

تفاهمنامۀ همکاری میان مقام ولایت هرات و پوهنتون خصوصی غالب امروز با حضور مفتی نورالدین احمد اسلام جار والی هرات، مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی در هرات و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۹:۲۳
Background image

جلسۀ مشورتی شورای علمای ولایت هرات

جلسۀ مشورتی شورای علمای ولایت هرات با حضور هیأت رهبری پوهنتون هرات و سایر نهادهای اکادمیک خصوصی برگزار شد.

جلسۀ مشورتی شورای علمای ولایت هرات با حضور شیخ‌الحدیث والتفسیر محمد بشر حلیمی. . .

BACK TO NEWS