جلسه اداری پوهنتون هرات

hu_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۳۰
""

جلسه اداری پوهنتون هرات با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی، رؤسای پوهنحی ها و استادان پوهنتون در دفتر ریاست پوهنتون برگزار شد.
ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الهی آغاز شد و سپس پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین، نقش و جایگاه پوهنتون هرات را برجسته نموده از تمام منسوبین پوهنتون خواست تا با بیش از پیش برای درخشش این نهاد اکادمیک تلاش نمایند.
رئیس پوهنتون هرات یکبار دیگر بر ایجاد ارتباطات میان نهادهای تحصیلی و مدارس دینی تأکید نموده و از حاضرین جلسه خواست تا با ارائه طرح و پیشنهادهای شان در این امر با هیأت رهبری پوهنتون هرات همکاری نمایند.
در ادامه اعضای جلسه نیز با وعدۀ اینکه هرگونه همکاری را با ریاست پوهنتون جهت رسیدن به اهداف این نهاد علمی انجام میدهند، به ارائه نظرات و پیشنهادهای شان پرداخته و در اخیر تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۲ - ۸:۴۳
Background image

جلسه پلان استراتیژیک ۵ ساله معاونیت مالی و اداری برگزار شد

جلسۀ پلان استراتیژی 5 سالۀ معاونیت مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با حضور منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران بخش‌های اداری در دفتر کاری این معاونیت برگزار شد.. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۲/۳۱ - ۱۴:۴۵
Background image

مراسم معارفه جدیدالشمولان و تقدیر از استادان و کارمندان پوهنحی ساینس

با حضور پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان، پوهنیار علی احمد اسماعیلی رئیس پوهنحی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۷ - ۱۰:۱۹
Background image

جلسۀ هیأت رهبری پوهنتون هرات برگزار شد

جلسۀ هیأت رهبری پوهنتون هرات با حضور پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون، منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، پوهنمل رحیم بخش فقیریار سرپرست معاونیت علمی، رؤسای پوهنحی. . .

BACK TO NEWS