جلسه اداری پوهنتون هرات

hu_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۳۰
""

جلسه اداری پوهنتون هرات با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی، رؤسای پوهنحی ها و استادان پوهنتون در دفتر ریاست پوهنتون برگزار شد.
ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الهی آغاز شد و سپس پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین، نقش و جایگاه پوهنتون هرات را برجسته نموده از تمام منسوبین پوهنتون خواست تا با بیش از پیش برای درخشش این نهاد اکادمیک تلاش نمایند.
رئیس پوهنتون هرات یکبار دیگر بر ایجاد ارتباطات میان نهادهای تحصیلی و مدارس دینی تأکید نموده و از حاضرین جلسه خواست تا با ارائه طرح و پیشنهادهای شان در این امر با هیأت رهبری پوهنتون هرات همکاری نمایند.
در ادامه اعضای جلسه نیز با وعدۀ اینکه هرگونه همکاری را با ریاست پوهنتون جهت رسیدن به اهداف این نهاد علمی انجام میدهند، به ارائه نظرات و پیشنهادهای شان پرداخته و در اخیر تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۲۲ - ۱۱:۵۹
Background image

سفر کاری سرپرست وزارت تحصیلات عالی به ولایت هرات

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در سفر کاری به ولایت هرات، با مسئولان، استادان و محصلان نهاد های تحصیلی زون غرب کشور در پوهنتون هرات دیدار و روی بهبود وضعیت تحصیلی، توسعه علم  و حل مشکلات در. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۳۸
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون هرات

جلسه شورای علمی پوهنتون هرات با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی پوهنتون، رؤسای پوهنحی ها و استادان در. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۳۰
Background image

جلسه اداری پوهنتون هرات

جلسه اداری پوهنتون هرات با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی، رؤسای پوهنحی ها و استادان پوهنتون در دفتر. . .

BACK TO NEWS