جلسه اداری پوهنتون هرات

hu_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۳۰
""

جلسه اداری پوهنتون هرات با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی، رؤسای پوهنحی ها و استادان پوهنتون در دفتر ریاست پوهنتون برگزار شد.
ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الهی آغاز شد و سپس پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین، نقش و جایگاه پوهنتون هرات را برجسته نموده از تمام منسوبین پوهنتون خواست تا با بیش از پیش برای درخشش این نهاد اکادمیک تلاش نمایند.
رئیس پوهنتون هرات یکبار دیگر بر ایجاد ارتباطات میان نهادهای تحصیلی و مدارس دینی تأکید نموده و از حاضرین جلسه خواست تا با ارائه طرح و پیشنهادهای شان در این امر با هیأت رهبری پوهنتون هرات همکاری نمایند.
در ادامه اعضای جلسه نیز با وعدۀ اینکه هرگونه همکاری را با ریاست پوهنتون جهت رسیدن به اهداف این نهاد علمی انجام میدهند، به ارائه نظرات و پیشنهادهای شان پرداخته و در اخیر تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۸
Background image

بایمتریک متقاضیان کانکور 1403 پوهنتون هرات آغاز شد.

در دیدار های جداگانه شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، ملاانعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان از پوهنوال استاد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۸
Background image

سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی آغاز شد.

کمیتۀ فرهنگی پوهنحی شرعیات و علوم اسلامی پوهنتون هرات سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی را با حضور مفتی هدایت الله منیب رئیس پوهنحی شرعیات، ملا انعام الله انعام. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۷
Background image

مسابقات والیبال جام محصل در سال 1445 افتتاح گردید.

این مسابقات با قرائت چند آیه از کلام روح بخش الهی با حضور مدیریت عمومی ورزش و جمعی از استادان پوهنحی های اقتصاد و انجینری با بازی پوهنحی های انجینری و پوهنحی اقتصادرسماً افتتاح شد.
در. . .

BACK TO NEWS