جلسه اداری پوهنتون هرات

hu_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۳۰
""

جلسه اداری پوهنتون هرات با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی، رؤسای پوهنحی ها و استادان پوهنتون در دفتر ریاست پوهنتون برگزار شد.
ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الهی آغاز شد و سپس پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین، نقش و جایگاه پوهنتون هرات را برجسته نموده از تمام منسوبین پوهنتون خواست تا با بیش از پیش برای درخشش این نهاد اکادمیک تلاش نمایند.
رئیس پوهنتون هرات یکبار دیگر بر ایجاد ارتباطات میان نهادهای تحصیلی و مدارس دینی تأکید نموده و از حاضرین جلسه خواست تا با ارائه طرح و پیشنهادهای شان در این امر با هیأت رهبری پوهنتون هرات همکاری نمایند.
در ادامه اعضای جلسه نیز با وعدۀ اینکه هرگونه همکاری را با ریاست پوهنتون جهت رسیدن به اهداف این نهاد علمی انجام میدهند، به ارائه نظرات و پیشنهادهای شان پرداخته و در اخیر تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۱۳
Background image

بزرگداشت از زبان عربی و جایگاه آن در عصر امروز 

بزرگداشت از زبان عربی و جایگاه آن در عصر امروز 
عنوان مراسمی بود که امروز توسط دیپارتمنت زبان و ادبیات عربی پوهنحی ادبیات با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات،. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۶
Background image

سلسله دروس شیوخ کرام امروز توسط شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار

سلسله دروس شیوخ کرام امروز توسط شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات برای محصلان پوهنحی های کمپیوترساینس، ژورنالیزم، اقتصاد و ادبیات در سالون کنفرانس‌های پوهنحی زراعت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۳
Background image

فینال مسابقات والیبال جام محصل سال 1445 پوهنتون هرات با پیروزی تیم والیبال پوهنحی انجینری خاتمه یافت.

فینال مسابقات والیبال جام محصل سال 1445 پوهنتون هرات با پیروزی تیم والیبال پوهنحی انجینری خاتمه یافت.
با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، پوهندوی غلام حضرت. . .

BACK TO NEWS