جلسه شورای علمی پوهنتون هرات

hu_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۳۸
""

جلسه شورای علمی پوهنتون هرات با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی پوهنتون، رؤسای پوهنحی ها و استادان در اتاق جلسات شورای علمی برگزار شد.
جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد و سپس پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات ضمن تشکر از تلاش‌های استادان پوهنتون برای پیشبرد امور درسی، پیرامون مسائل مربوط به پوهنتون صحبت‌های همه جانبه نموده و رهنمودها و هدایات لازم جهت بهبود وضعیت را به حاضرین جلسه ارائه کرد.
رئیس پوهنتون همچنان به نشست ها و دیدارهای هیأت رهبری با علمای کرام اشاره کرده و ضمن مثبت ارزیابی کردن این نشست‌ها از حاضرین جلسه خواست تا طرح‌ها و دیدگاه‌های‌شان را در این خصوص ارائه بدارند.
در ادامه، اعضای جلسه نیز به ارائه نظرات و پیشنهادهای شان پرداخته و همچنان مطابق به آجندا به بررسی دوسیه های تقرر، ترفیع و تثبیت رتبه های علمی استادان پرداخته و در اخیر تصامیم را اتخاذ نمودند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۲۲ - ۱۱:۵۹
Background image

سفر کاری سرپرست وزارت تحصیلات عالی به ولایت هرات

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در سفر کاری به ولایت هرات، با مسئولان، استادان و محصلان نهاد های تحصیلی زون غرب کشور در پوهنتون هرات دیدار و روی بهبود وضعیت تحصیلی، توسعه علم  و حل مشکلات در. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۳۸
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون هرات

جلسه شورای علمی پوهنتون هرات با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی پوهنتون، رؤسای پوهنحی ها و استادان در. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۳۰
Background image

جلسه اداری پوهنتون هرات

جلسه اداری پوهنتون هرات با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی، رؤسای پوهنحی ها و استادان پوهنتون در دفتر. . .

BACK TO NEWS