دیدار رئیس پوهنتون هرات با معاون مقام ولایت

nta_new_user
پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۹ - ۱۰:۴۰
img

شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات با الحاج مولوی حیات الله مهاجر معاون مقام ولایت هرات در حالی‌که معانان و استادان پوهنتون در دفتر ریاست حضور داشتند، دیدار و پیرامون همکاری همه جانبه با این اداره صحبت نمود.
ابتدا شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، به ارائه چالش‌ها و مشکلات پوهنتون هرات پرداخته از معاون مقام ولایت هرات خواستار توجه بیشتر ادارۀ محلی هرات در راستای ایجاد شرایط مناسب برای استادان و محصلان این نهاد علمی گردید.
الحاج مولوی حیات الله مهاجر معاون مقام ولایت هرات ضمن اظهار خرسندی از دیداربا هیأت رهبری و کادر علمی پوهنتون هرات، هدف از این دیدار را صحبت و تبادل نظر پیرامون ایجاد محیطی مناسب برای منسوبین و مراجعین عنوان کرد.
وی همچنان در این نشست بر از بین بردن هرگونه تبعیض میان کارمندان، توجه به منافع ملی، پایبندی به وظیفه، هماهنگی و صداقت تأکید نموده گفت: امارت اسلامی افغانستان متعهد به حمایت و پشتیبانی از ادارات و کارمندانی است که در امر خدمات رسانی به مردم تلاش و جدیت دارند، است.
وی با بیان این مطلب که امارت اسلامی افغانستان به دنبال ایجاد اصلاحات و بهبود ساختارهای اداری، ارتقاء ظرفیت کارمندان، شفافیت و ایجاد اعتماد عمومی است از مسئولان پوهنتون هرات خواست تا در این امر توجه خاص را داشته باشند.
در اخیر استادان نیز به ارائه پیشنهادها و نظرات شان پرداختند و خواهان توجه بیشتر مقام ولایت به این نهاد علمی گردیدند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۱:۲
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون هرات برگزار شد.

با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، معاونان پوهنتون، رؤسای پوهنحی‌ها و سایر اعضا، جلسه شورای علمی برگزار شد.
در این جلسه شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۰:۵۳
Background image

حفاظت طبیعت و محیط زیست

عنوان ورکشاپی یک روزه‌یی بود که امروز به ابتکار آمریت انسجام خدمات محصلان و با همکاری آمر فارم زراعتی پوهنتون برای محصلان پوهنتون هرات برگزار شد.
این ورکشاپ با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۰:۵۱
Background image

جلسه کمیتۀ نشراتی پوهنتون هرات برگزار شد.

جلسه کمیتۀ نشراتی آمریت ارتباطات وآگاهی عامه پوهنتون هرات با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات و اعضای این کمیته، در دفتر ریاست پوهنتون برگزار شد.
شیخ الحدیث. . .

BACK TO NEWS