جلسه اداری پوهنتون هرات

hu_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۳۰
""

جلسه اداری پوهنتون هرات با حضور پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی، رؤسای پوهنحی ها و استادان پوهنتون در دفتر ریاست پوهنتون برگزار شد.
ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الهی آغاز شد و سپس پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین، نقش و جایگاه پوهنتون هرات را برجسته نموده از تمام منسوبین پوهنتون خواست تا با بیش از پیش برای درخشش این نهاد اکادمیک تلاش نمایند.
رئیس پوهنتون هرات یکبار دیگر بر ایجاد ارتباطات میان نهادهای تحصیلی و مدارس دینی تأکید نموده و از حاضرین جلسه خواست تا با ارائه طرح و پیشنهادهای شان در این امر با هیأت رهبری پوهنتون هرات همکاری نمایند.
در ادامه اعضای جلسه نیز با وعدۀ اینکه هرگونه همکاری را با ریاست پوهنتون جهت رسیدن به اهداف این نهاد علمی انجام میدهند، به ارائه نظرات و پیشنهادهای شان پرداخته و در اخیر تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۸:۴۲
Background image

بررسی و کنترول از وضعیت عمومی لیلیه

منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون هرات وضعیت عمومی لیلیه را مورد بررسی و نظارت قرار داده و با محصلان لیلیه نیز صحبت و گفتگو نمود.
معاون مالی و اداری پوهنتون هرات ضمن اظهار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۰:۷
Background image

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات، پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون، منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۲ - ۸:۴۳
Background image

جلسه پلان استراتیژیک ۵ ساله معاونیت مالی و اداری برگزار شد

جلسۀ پلان استراتیژی 5 سالۀ معاونیت مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با حضور منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران بخش‌های اداری در دفتر کاری این معاونیت برگزار شد.. . .

BACK TO NEWS