جلسۀ تدابیری ضرورت سیستم  MIS

hu_admin
شنبه ۱۴۰۲/۴/۳۱ - ۹:۸
:

جلسۀ تدابیری ضرورت به سیستم  MISو تهیۀ سیستم های الکترونیکی و دیتابس در پوهنتون با حضور پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان و سرپرست پوهنتون هرات، پوهنیار مولوی منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، پوهنمل رحیم بخش فقیریار سرپرست معاونیت علمی پوهنتون، پوهنیار سید کامران حسینی رئیس پوهنحی کمپیوترساینس، آمران و مدیران بخش های اداری در دفتر ریاست پوهنتون هرات برگزار شد.

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الهی آغاز شد و سپس آقای پوهندوی غلام حضرت حساس سرپرست پوهنتون هرات ضمن ضروری دانستن سیستم الکترونیکی در ادارات دولتی به خصوص پوهنتون هرات، از اقدامات پوهنحی کمپیوترساینس در این راستا تشکر کرده، اظهار نمود که برای تسریع روند کاری و شفافیت امور نیاز به تطبیق سیستم MIS در این نهاد علمی است.

سپس معاون مالی و اداری پوهنتون هرات نیز پیرامون ضرورت این نهاد علمی به سیستم مذکور صحبت کرده و هدایات لازم پیرامون عملی شدن آن را به بخش های مربوطه داد.

در ادامه سرپرست معاونیت علمی نیز عدم موجودیت سیستم دیجیتالی در پوهنتون هرات را یکی از چالشهای اساسی عنوان کرده گفت: برای تطبیق سیستم الکترونیکی بخش های این معاونیت آمادۀ همکاری میباشند.

این جلسه با تقسیم استقامت های کاری و آمادگی برای آغاز تهیه سیستم الکترونیکی و معرفی یک تن از کارمندان آی تی برای ساخت سیستم الکترونیکی پایان یافت.

آمریت ارتباطات وآگاهی عامه پوهنتون هرات

٢ محرم ١٤٤٥ – 29 سرطان 1402

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۱۳
Background image

بزرگداشت از زبان عربی و جایگاه آن در عصر امروز 

بزرگداشت از زبان عربی و جایگاه آن در عصر امروز 
عنوان مراسمی بود که امروز توسط دیپارتمنت زبان و ادبیات عربی پوهنحی ادبیات با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات،. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۶
Background image

سلسله دروس شیوخ کرام امروز توسط شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار

سلسله دروس شیوخ کرام امروز توسط شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات برای محصلان پوهنحی های کمپیوترساینس، ژورنالیزم، اقتصاد و ادبیات در سالون کنفرانس‌های پوهنحی زراعت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۹:۳
Background image

فینال مسابقات والیبال جام محصل سال 1445 پوهنتون هرات با پیروزی تیم والیبال پوهنحی انجینری خاتمه یافت.

فینال مسابقات والیبال جام محصل سال 1445 پوهنتون هرات با پیروزی تیم والیبال پوهنحی انجینری خاتمه یافت.
با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، پوهندوی غلام حضرت. . .

BACK TO NEWS