کنفرانس علمی تأثیرات محیط زیستی سرمایه گذاری در بخش زراعت

hu_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۸:۵۶
""

کنفرانس علمی تأثیرات محیط زیستی سرمایه گذاری در بخش زراعت توسط پوهنحی زراعت پوهنتون هرات و همکاری دفتر FAO با حضور هیئت رهبری پوهنتون هرات، نماینده دفترFAO، مسئولان ارگانهای دولتی و بین المللی، مسئولان ریاست زراعت، استادان و محصلان در سالون کنفرانسهای پوهنحی زراعت پوهنتون هرات برگزار شد.
هدف از برگزاری این کنفرانس بررسی نقش سرمایه گذاری¬های زراعتی بالای محیط زیست عنوان گردید.
پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان پوهنتون هرات توجه به محیط زیست را مهم خوانده و حفاظت از آن را وظیفه تک تک افراد جامعه دانست. وی افزود: از آنجا که توجه به محیط زیست در محراق توجه تمام کشورهای جهان قرار دارد، افغانستان نیز باید با برگزاری کنفرانسها و سمینارهای علمی پیرامون این موضوع به اطلاع رسانی و اهمیت آن گامهای عملی را بردارد.
در ادامه سرپرست ریاست زراعت هرات مشکلات و چالشهای محیط زیستی را برشمرده گفت: سرمایه گذاری در بخش زراعت امری ضروری بوده که باید به جنبه های مختلف آن توجه گردد.
همچنان در این کنفرانس در مورد نقش محیط زیستی سرمایه گذاری در بخش زراعت و مشکلاتی که در این بخش وجود دارد توسط پوهاند عبدالرحیم امید و پوهندوی محمد نظیم سکندری معلومات ارائه گردید.
در پایان به سؤالات اشتراک کنندگان پاسخ ارائه گردید و پیشنهادهای ایشان مورد توجه قرار گرفت

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۸/۱۷ - ۱۱:۹
Background image

پوهنتون هرات با شرکت هیله تفاهمنامه همکاری امضاء کرد

تفاهمنامۀ پروژۀ شبیه سازی سازمان ملل متحد امروز میان پوهنتون هرات و مؤسسۀ هیله به امضاء رسید.

هدف از امضاء این تفاهمنامه ایجاد شرایطی که طی آن مؤسسۀ هیله بتواند پروژۀ شبیه سازی سازمان. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۱۷ - ۱۱:۵
Background image

والی هرات در جلسه شورای علمی پوهنتون شرکت نمود

سیدعبدالوحید زاهد قتالی والی هرات، احمدولی سمندر رئیس څاروالی امنیت ملی و نجیب الله محبی منشی شورای ولایتی هرات در جلسۀ فوق العادۀ شورای علمی پوهنتون هرات شرکت کردند.

در این جلسه،. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۱۷ - ۱۰:۵۸
Background image

برگزاری فاتحه برای محصلین پوهنتون کابل

هیئت رهبری پوهنتون هرات به مناسبت شهادت محصلان پوهنتون کابل و غم‌شریکی با خانواده های شهداء، امروز با حضور ریاست ارشاد حج واوقاف ولایت هرات، استادان، کارمندان و محصلان پوهنتون مراسم ختم. . .

BACK TO NEWS