کنفرانس علمی تأثیرات محیط زیستی سرمایه گذاری در بخش زراعت

hu_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۸:۵۶
""

کنفرانس علمی تأثیرات محیط زیستی سرمایه گذاری در بخش زراعت توسط پوهنحی زراعت پوهنتون هرات و همکاری دفتر FAO با حضور هیئت رهبری پوهنتون هرات، نماینده دفترFAO، مسئولان ارگانهای دولتی و بین المللی، مسئولان ریاست زراعت، استادان و محصلان در سالون کنفرانسهای پوهنحی زراعت پوهنتون هرات برگزار شد.
هدف از برگزاری این کنفرانس بررسی نقش سرمایه گذاری¬های زراعتی بالای محیط زیست عنوان گردید.
پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان پوهنتون هرات توجه به محیط زیست را مهم خوانده و حفاظت از آن را وظیفه تک تک افراد جامعه دانست. وی افزود: از آنجا که توجه به محیط زیست در محراق توجه تمام کشورهای جهان قرار دارد، افغانستان نیز باید با برگزاری کنفرانسها و سمینارهای علمی پیرامون این موضوع به اطلاع رسانی و اهمیت آن گامهای عملی را بردارد.
در ادامه سرپرست ریاست زراعت هرات مشکلات و چالشهای محیط زیستی را برشمرده گفت: سرمایه گذاری در بخش زراعت امری ضروری بوده که باید به جنبه های مختلف آن توجه گردد.
همچنان در این کنفرانس در مورد نقش محیط زیستی سرمایه گذاری در بخش زراعت و مشکلاتی که در این بخش وجود دارد توسط پوهاند عبدالرحیم امید و پوهندوی محمد نظیم سکندری معلومات ارائه گردید.
در پایان به سؤالات اشتراک کنندگان پاسخ ارائه گردید و پیشنهادهای ایشان مورد توجه قرار گرفت

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۱۰:۱۱
Background image

محفل افتتاحیۀ برنامه هالت پرایز

محفل افتتاحیۀ برنامه هالت پرایز امروز با حضور پوهندوی دکتور محمد داوودمنیر معاون امور محصلان، پوهندوی دکتور عبدالحکیم نیازمند آمر مرکز تحقیقات علمی، نظام الدین ملکی آمر انسجام خدمات. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۱۰:۸
Background image

مراسم رونمایی از اثر علمی-تحقیقی موانع دموکراسی در افغانستان

مراسم رونمایی از اثر علمی-تحقیقی موانع دموکراسی در افغانستان امروز با حضور داکترنوراحمد حیدری معاون مقام ولایت، هیئت رهبری پوهنتون، رئیس و اعضای شورای متخصصان، رؤسای ادارات دولتی،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۱۰:۱۲
Background image

ریاست پوهنتون با ریاست اصلاحات اداری وخدمات ملکی ولایت هرات تفاهمنامۀ همکاری امضاء کرد

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات هدف از امضاء این تفاهمنامه را ایجاد ارتباطات علمی، تحقیقی، شریک ساختن تجربیات واستفاده از امکانات و منابع یکدیگر عنوان کرد.رئیس پوهنتون هرات. . .

BACK TO NEWS