شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست جدید وزارت تحصیلات عالی افغانستان از طریق ویدیو کنفرانس با رؤسای پوهنتون‌های کشور دیدار و گفتگو نمود.

hu_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۱ - ۸:۴۵
""

در این ویدیو کنفرانس که پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی و معاون مالی و اداری پوهنتون هرات، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان و پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی پوهنتون هرات نیز حضور داشتند، شیخ الحدیث نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی مسئولان پوهنتون های کشور را به وظایف شان متوجه ساخته گفت:« خداوند "جل‌جلاله" برای ما و شما در قبال قربانی ها یک نظام بهتر و خوبتر اسلامی را ارزانی نمود، بناً برای استحکام و دوام این نظام ما و شما مکلف هستیم تا از ا.ا.ا اطاعت نمائیم، نیت صادقانه داشته باشیم، با اخلاص کار کنیم و وظیفه خویش را عبادت بشماریم.» همچنان سرپرست وزارت تحصیلات عالی به مسئولان یاد شده هدایت داد تا در تربیه سالم اولاد این وطن از اخلاص کارگیرند.
در پایان نشست رؤسای پوهنتون های دولتی مرکز و ولایات نظریات، مشکلات و پیشنهاد شان را با مقام رهبری وزارت تحصیلات عالی شریک ساختند که از جناب سرپرست وزارت تحصیلات عالی اطمینان داده شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۸:۴۲
Background image

بررسی و کنترول از وضعیت عمومی لیلیه

منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون هرات وضعیت عمومی لیلیه را مورد بررسی و نظارت قرار داده و با محصلان لیلیه نیز صحبت و گفتگو نمود.
معاون مالی و اداری پوهنتون هرات ضمن اظهار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۰:۷
Background image

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات، پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون، منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۲ - ۸:۴۳
Background image

جلسه پلان استراتیژیک ۵ ساله معاونیت مالی و اداری برگزار شد

جلسۀ پلان استراتیژی 5 سالۀ معاونیت مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با حضور منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران بخش‌های اداری در دفتر کاری این معاونیت برگزار شد.. . .

BACK TO NEWS