شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست جدید وزارت تحصیلات عالی افغانستان از طریق ویدیو کنفرانس با رؤسای پوهنتون‌های کشور دیدار و گفتگو نمود.

hu_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۱ - ۸:۴۵
""

در این ویدیو کنفرانس که پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی و معاون مالی و اداری پوهنتون هرات، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان و پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی پوهنتون هرات نیز حضور داشتند، شیخ الحدیث نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی مسئولان پوهنتون های کشور را به وظایف شان متوجه ساخته گفت:« خداوند "جل‌جلاله" برای ما و شما در قبال قربانی ها یک نظام بهتر و خوبتر اسلامی را ارزانی نمود، بناً برای استحکام و دوام این نظام ما و شما مکلف هستیم تا از ا.ا.ا اطاعت نمائیم، نیت صادقانه داشته باشیم، با اخلاص کار کنیم و وظیفه خویش را عبادت بشماریم.» همچنان سرپرست وزارت تحصیلات عالی به مسئولان یاد شده هدایت داد تا در تربیه سالم اولاد این وطن از اخلاص کارگیرند.
در پایان نشست رؤسای پوهنتون های دولتی مرکز و ولایات نظریات، مشکلات و پیشنهاد شان را با مقام رهبری وزارت تحصیلات عالی شریک ساختند که از جناب سرپرست وزارت تحصیلات عالی اطمینان داده شد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۷ - ۲۲:۵۰
Background image

افتتاح پروژه چوک سرک‌های پوهنتون هرات

با حضور دکتور لطف‌الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی، پوهاند دکتور عزیزالرحمن نیازی معاون تحقیقات و مجله علمی و سرپرست پوهنتون هرات، پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی معاون علمی. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۷ - ۲۲:۴۹
Background image

بازدید از لیلیه پوهنتون هرات

ملا انعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون هرات از لیلیه ذکور پوهنتون کنترول و نظارت به عمل آورد.
معاون مالی و اداری پوهنتون؛ رعایت پاکی و نظافت آشپزخانه و ظروف پخت وپز، مواد. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۷ - ۲۲:۴۷
Background image

دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی از شفاخانۀ کادری پوهنحی طب دیدن به عمل آورد.

دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی از شفاخانۀ کادری پوهنحی طب دیدن به عمل آورد.
در دیدار معین علمی وزارت تحصیلات عالی تأکید نمود که اولویت های امارت اسلامی افغانستان و. . .

BACK TO NEWS