شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست جدید وزارت تحصیلات عالی افغانستان از طریق ویدیو کنفرانس با رؤسای پوهنتون‌های کشور دیدار و گفتگو نمود.

hu_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۱ - ۸:۴۵
""

در این ویدیو کنفرانس که پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی و معاون مالی و اداری پوهنتون هرات، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان و پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی پوهنتون هرات نیز حضور داشتند، شیخ الحدیث نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی مسئولان پوهنتون های کشور را به وظایف شان متوجه ساخته گفت:« خداوند "جل‌جلاله" برای ما و شما در قبال قربانی ها یک نظام بهتر و خوبتر اسلامی را ارزانی نمود، بناً برای استحکام و دوام این نظام ما و شما مکلف هستیم تا از ا.ا.ا اطاعت نمائیم، نیت صادقانه داشته باشیم، با اخلاص کار کنیم و وظیفه خویش را عبادت بشماریم.» همچنان سرپرست وزارت تحصیلات عالی به مسئولان یاد شده هدایت داد تا در تربیه سالم اولاد این وطن از اخلاص کارگیرند.
در پایان نشست رؤسای پوهنتون های دولتی مرکز و ولایات نظریات، مشکلات و پیشنهاد شان را با مقام رهبری وزارت تحصیلات عالی شریک ساختند که از جناب سرپرست وزارت تحصیلات عالی اطمینان داده شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۸
Background image

بایمتریک متقاضیان کانکور 1403 پوهنتون هرات آغاز شد.

در دیدار های جداگانه شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، ملاانعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان از پوهنوال استاد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۸
Background image

سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی آغاز شد.

کمیتۀ فرهنگی پوهنحی شرعیات و علوم اسلامی پوهنتون هرات سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی را با حضور مفتی هدایت الله منیب رئیس پوهنحی شرعیات، ملا انعام الله انعام. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۷
Background image

مسابقات والیبال جام محصل در سال 1445 افتتاح گردید.

این مسابقات با قرائت چند آیه از کلام روح بخش الهی با حضور مدیریت عمومی ورزش و جمعی از استادان پوهنحی های اقتصاد و انجینری با بازی پوهنحی های انجینری و پوهنحی اقتصادرسماً افتتاح شد.
در. . .

BACK TO NEWS