دیدار رئیس شهرسازی هرات با مولوی منت الله آخند زاده

hu_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۹:۵۶
""

مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی در هرات، معاون مالی و اداری و سرپرست پوهنتون هرات امروز با عبدالله اکبری رئیس شهرسازی ولایت هرات و هیأت همراه در دفتر ریاست پوهنتون دیدار نمود.
ابتدا مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی، معاون مالی و اداری و سرپرست پوهنتون هرات به معرفی این نهاد علمی پرداخته، ایجاد تفاهمنامه‌های همکاری میان ادارات دولتی برای ارائه خدمات با کیفیت و ایجاد تسهیلات لازم به شهروندان را امری مهم دانست.
همچنان آقای آخندزاده، تکمیل نشدن پروژه‌های نیمه کاره و پخته نبودن سرک‌های داخل پوهنتون را از مشکلات اساسی این نهاد علمی دانسته از ریاست شهرسازی ولایت هرات خواست تا با پوهنتون هرات در این زمینه‌همکاری همه جانبه صورت گیرد.
در ادامه عبدالله اکبری رئیس شهرسازی ولایت هرات نیز ضمن بیان هدف از دیدار با مسئولان پوهنتون هرات، ایجاد تفاهمنامۀ همکاری میان ادارت دولتی برای خدمات‌رسانی بهتر و رفع مشکلات مردم را مهم دانسته وعده سپرد تا در قسمت تکمیل نمودن تعمیرهای نیمه کاره با پوهنتون هرات همکاری صورت گیرد.
در پایان هیأت مهمان و مسئولان پوهنتون از نقاط مختلف پوهنتون بازدید به عمل آوردند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۸
Background image

بایمتریک متقاضیان کانکور 1403 پوهنتون هرات آغاز شد.

در دیدار های جداگانه شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، ملاانعام الله انعام معاون مالی و اداری پوهنتون، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان از پوهنوال استاد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۸
Background image

سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی آغاز شد.

کمیتۀ فرهنگی پوهنحی شرعیات و علوم اسلامی پوهنتون هرات سلسله کنفرانس‌های علمی کتاب‌شناسی در حوزه‌های علوم اسلامی را با حضور مفتی هدایت الله منیب رئیس پوهنحی شرعیات، ملا انعام الله انعام. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۵ - ۱۰:۷
Background image

مسابقات والیبال جام محصل در سال 1445 افتتاح گردید.

این مسابقات با قرائت چند آیه از کلام روح بخش الهی با حضور مدیریت عمومی ورزش و جمعی از استادان پوهنحی های اقتصاد و انجینری با بازی پوهنحی های انجینری و پوهنحی اقتصادرسماً افتتاح شد.
در. . .

BACK TO NEWS