افتتاح اتحادیه محصلین پوهنتون هرات

hu_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۹:۵
""

اتحادیۀ محصلان پوهنتون هرات امروز با حضور پوهندوی دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات، معاونان و آمران پوهنتون، رؤسای پوهنحی ها، استادان و محصلان پوهنتون در سالون کنفرانس مولانا جامی افتتاح شد.
مراسم با تلاوت آیات قرآن کریم آغاز گردید و سپس پوهندوی دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات ضمن تبریک به خاطر ایجاد این اتحادیه، از شورای محصلان نخبه که در راستای برداشتن گام های عملی در قسمت ایجاد اتحاد، همدلی و رشد فرهنگی محصلان گام های عملی را برداشتند قدردانی کرد.
رئیس پوهنتون هرات افزود: ایجاد این اتحادیه زمینۀ انسجام، اتحاد، ارائه طرح ها و پیشنهادهای محصلان و از بین بردن تعصبات قومی و نژادی را بوجود خواهد آورد.
در ادامه پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان پوهنتون هرات ایجاد اتحادیۀ محصلان را یک امر ضروری دانسته تا از این طریق محصلان بتوانند با ارائه طرح ها و پیشنهادها در امور مختلف پوهنتون شریک گردند.
در اخیر محمد عوض دانیال مسئول اتحادیۀ محصلان به شرح اساسنامه، پروسۀ عضویت، اهداف اتحادیه و پلان¬های آینده این اتحادیه به حاضرین معلومات ارائه کرد

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۴۳
Background image

کارگاه آموزش مهارت‌های رهبری

کارگاه آموزش مهارت‌های رهبری تحت نام " Leadership Style, Genuine and Servant Leadership"  توسط مرکز انکشاف مهارت‌های رهبری پوهتنون هرات با همکاری مرکز انکشاف مسلکی استادان، در سالن. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۳۹
Background image

کارگاه آموزشی تجزیه و تحلیل داده‌ها موفقانه ختم شد

پوهندوی دکتور سلطان احمد تره‌کی معاون علمی پوهنتون هرات، ضمن سپاس‌گزاری از اشتراک کننده‌گان و آموزگاران برنامه، بر اهمیت تجزیه و تحلیل داده‌ها به وسیله نرم افزار SPSS تأکید نموده و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۱:۴۸
Background image

کسب مقام اول توسط ریاست پوهنتون هرات در رقابت های طرح شهروند خوب

شهروند و شهرنشین خوب» طرح پوهنتون هرات است که از میان 8 طرح ارائه شده از پوهنتون‌های دولتی و خصوصی ولایات زون غرب، عنوان بهترین طرح را از آن خود نموده است.

این طرح در برنامۀ رقابتی. . .

BACK TO NEWS