از نحوۀ برگزاری امتحانات کانکور پوهنتون ها و مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی ولایت هرات کنترول و نظارت به عمل آمد

hu_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۱۰:۳
""

مولوی منت الله آخندزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی در هرات، معاون مالی و اداری پوهنتون و سرپرست پوهنتون هرات امروز با حضور پوهنمل رحیم بخش فقیریار آمر امور استادان و سرپرست معاونیت علمی پوهنتون روز جمعه از نحوۀ برگزاری امتحانات کانکور پوهنتون ها و مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی ولایت هرات کنترول و نظارت به عمل آوردند.
مولوی منت الله آخندزاده در این بازدیدها فعالیت های اکادمیک نهادهای تحصیلات عالی خصوصی که همگام با نهادهای تحصیلات عالی دولتی در رشد و انکشاف جامعه نقش بارز و ارزنده را ایفا میکنند، مثبت ارزیابی نموده گفت: شرایط کنونی ایجاب می‌نماید تا مسئولان این نهادها در راستای ارائه خدمات تحصیلی با کیفیت و تطبیق قوانین و مقررات وزارت تحصیلات عالی توجه بیشتر داشته باشند و از طرف دیگر وزارت تحصیلات عالی نیز متعهد به همکاری با پوهنتون ها و مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی بوده و فعالیت های اکادمیک این نهادها را به دیدۀ قدر مینگرد.
همچنان مسئولان نهادهای تحصیلات عالی خصوصی نیز با حمایت از برنامه های وزارت تحصیلات عالی، وعده سپردند تا در خدمات رسانی و زمینه سازی تحصیلی برای تمام اقشار جامعه از هیچ گونه سعی و تلاش دریغ نخواهند ورزید و همگام با این وزارت وجیبۀ ملی خویش را در قبال جامعه به نحوه احسن انجام خواهند داد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۰:۵۹
Background image

دیتاگیری از نبات کنجد نوع خوشه ای تحت تحقیق در فارم تحقیقاتی وآموزشی پوهنحی زراعت

نمونه برداری محصلان صنف چهارم دیپارتمنت اگرانومی پوهنحی زرعت از نباتات در فارم تحقیقاتی زراعت با راهنمایی عزیزاحمد صیقل آمر فارم زراعت پوهتنون که به هدف تحقیق تأثیر روش های کشت روی نبات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۰:۵۳
Background image

پایان دورۀ مقدماتی آموزش کمپیوتر در پوهنحی تعلیم وتربیه

دورۀ 5ماهۀ آموزش مقدماتی برنامه های کمپیوترتوسط پوهنیار معروف نورزی مسئول کمیته آموزش الکترونیک و استاد عباس فرزام با همکاری ریاست پوهنحی تعلیم وتربیه برای 16 تن از محصلان پوهنحی تعلیم. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۶ - ۵:۲۱
Background image

ختم ورکشاپ برنامه های علمی تضمین کیفیت و اعتباردهی زون غرب در پوهنتون هرات

ورکشاپ آموزشی برنامه های علمی تضمین کیفیت و اعتباردهی زون غرب که به مدت 4 روز در پوهنتون در برگزار گردیده بود امروز با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات،. . .

BACK TO NEWS