ختم ورکشاپ برنامه های علمی تضمین کیفیت و اعتباردهی زون غرب در پوهنتون هرات

hu_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۶ - ۵:۲۱
ی

ورکشاپ آموزشی برنامه های علمی تضمین کیفیت و اعتباردهی زون غرب که به مدت 4 روز در پوهنتون در برگزار گردیده بود امروز با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی معاون علمی پوهنتون، پوهنمل محمد امین امین عضو بازنگر مسلکی وماستر ترینر برنامه های تضمین کیفیت و اعتباردهی، محمد اجمل سنځر آمرتدارکات و سرپرست معاونیت مالی و اداری، پوهنیار انجینر نعمان محب رئیس پوهنحی انجینری و اشتراک کنندگان ورکشاپ پایان یافت. شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات یکبار دیگر از توجه وزارت تحصیلات عالی و ریاست ارتقاء کیفیت به نهادهای تحصیلات عالی تشکر کرده گفت: برگزاری چنین ورکشاپ‌ها را باعث ارتقاء کیفیت دانش در پوهنتون ها و موسسات خصوصی و امارتی کشور میگردد و جامعه را به سوی خودکفایی سوق میدهد. رئیس پوهنتون هرات ضمن تشویق استادان بر انجام تحقیقات علمی، اظهار امیدواری نمود که شرکت کنندگان بیشترین استفاده را از این ورکشاپ برده باشند و بعد از بازگشت به پوهنتون‌ها داشته های خویش را با سایرین به اشتراک گذارند. در ادامه پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی معاون علمی پوهنتون ورکشاپ مذکور را سازنده و مفید عنوان کرده و رعایت و توجه به معیارهای ارتقاء کیفیت را باعث رشد علمی پوهنتون‌ها دانست. همچنان معاون علمی پوهنتون افزود: هیأت رهبری پوهنتون هرات در تلاش است تا فرصت‌ها و زمینه را برای ارتقاء دانش استادان موسسات تحصیلات عالی ولایات غور، فراه، بادغیس و نیمروز و پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی خصوصی مهیا سازد. دکتور محمد طاهر تنزایی معاون علمی پوهنتون خصوصی غالب از برگزار کنندگان ورکشاپ تشکر نموده، خواهان برگزاری ورکشاپ های بیشتر در این زمینه گردید. پوهنمل محمد امین امین عضو بازنگر مسلکی وماستر ترینر برنامه های تضمین کیفیت و اعتباردهی نیز به جمع بندی ورکشاپ پرداخته و از تسهیلاتی که پوهنتون هرات به دسترس شان قرار داده بود تشکر کرد. در اخیر برنامه به اشتراک کنندگان تصدیق نامه‌هایی که تهیه گردیده بود توزیع گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۵:۵۲
Background image

رئیس جدید پوهنحی ژرنالیزم پوهنتون هرات معرفی شد.

پوهنیار ذیبح الله عرفان استاد پوهنحی تعلیم وتربیه به حیث رئیس جدید پوهنحی ژرنالیزم پوهنتون هرات امروز با حضور مولوی محمد موسی فایق معاون علمی وسرپرست پوهنتون هرات، ملا انعام الله انعام. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۵:۵۰
Background image

جلوگیری از آلودگی هوا

مدیریت عمومی ارتقاء ظرفیت پوهنتون هرات سمینار آگاهی دهی پیرامون جلوگیری از آلودگی هوا را برای کارمندان اداری پوهنتون و نماینده های ادارات امارتی ولایت هرات راه اندازی نمود.
برنامه با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۵:۴۷
Background image

امتحان کادر علمی پوهنتون هرات برگزارشد.

امتحان تخصصی کادر علمی پوهنتون هرات امروز با اشتراک 77 تن از متقاضیان در سالون پوهنحی ادبیات و علوم بشری پوهنتون برگزار شد.
با حضور مولوی محمد موسی فایق معاون علمی و سرپرست پوهنتون هرات. . .

BACK TO NEWS