جلسۀ هیأت رهبری پوهنتون هرات برگزار شد

hu_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۷ - ۱۰:۱۹
.

جلسۀ هیأت رهبری پوهنتون هرات با حضور پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون، منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، پوهنمل رحیم بخش فقیریار سرپرست معاونیت علمی، رؤسای پوهنحی‌ها و استادن در دفتر ریاست پوهنتون برگزار شد.
ابتدا پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون وضعیت بخش‌های اداری و علمی پوهنتون هرات را مثبت ارزیابی کرده گفت: خوشبختانه امسال در کنار برنامه‌های ماستری پوهنحی های ادبیات و اقتصاد، شاهد آغاز برنامۀ ماستری درپوهنحی زراعت پوهنتون هرات نیز هستیم که این نشاندهندۀ ظرفیت‌های بالای کادر علمی دراین پوهنحی ‌است و طرفی نیز نشاندهندۀ توجه و عزم ا.ا.ا صدر ارتقاء سطح کیفیت دانش در کشور بوده و جای دارد تا از وزارت تحصیلات عالی نیز تشکر و قدردانی نماییم.
رئیس پوهنتون هرات افزود: در پلان استراتیژیک این نهاد علمی ایجاد برنامه‌های دکتورا نیز گنجانیده شده و میطلبد که استادان پوهنتون در این خصوص نیز با هیأت رهبری از طریق مشوره‌های تخنیکی، همکاری‌های نزدیک داشته باشند.
پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون رهنمایی ها و هدایت لازم در خصوص بهبود وضعیت درسی، کنترول حاضری، تطبیق دقیق مفردات درسی و اجرای حکم وزارت تحصیلات عالی در قسمت یکجا نمودن حاضری‌های تمام منسوبین پوهنتون و پیشبرد کار حاضری الکترونیک ری،صحبت‌های همه جانبه نموده و بر عیار نمودن صورت و سیرت خود مطابق سنت، تأکید ورزید.
 تمام کتاب‌های حاضری به آمریت منابع بشری انتقال داده خواهد شد.در ادامه اعضای جلسه نیز به طرح نظرها و پیشنهادهای شان پیرامون موضوعات آجندا پرداختند و تصامیم لازم اتخاذ شد.
آمریت ارتباطات وآگاهی عامه پوهنتون هرات
25 شوال ١٤٤٤ – 26 ثور 1402

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۱:۲
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون هرات برگزار شد.

با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات، معاونان پوهنتون، رؤسای پوهنحی‌ها و سایر اعضا، جلسه شورای علمی برگزار شد.
در این جلسه شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۰:۵۳
Background image

حفاظت طبیعت و محیط زیست

عنوان ورکشاپی یک روزه‌یی بود که امروز به ابتکار آمریت انسجام خدمات محصلان و با همکاری آمر فارم زراعتی پوهنتون برای محصلان پوهنتون هرات برگزار شد.
این ورکشاپ با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۰:۵۱
Background image

جلسه کمیتۀ نشراتی پوهنتون هرات برگزار شد.

جلسه کمیتۀ نشراتی آمریت ارتباطات وآگاهی عامه پوهنتون هرات با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات و اعضای این کمیته، در دفتر ریاست پوهنتون برگزار شد.
شیخ الحدیث. . .

BACK TO NEWS