کسب مقام اول توسط ریاست پوهنتون هرات در رقابت های طرح شهروند خوب

hu_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۱:۴۸
""

شهروند و شهرنشین خوب» طرح پوهنتون هرات است که از میان 8 طرح ارائه شده از پوهنتون‌های دولتی و خصوصی ولایات زون غرب، عنوان بهترین طرح را از آن خود نموده است.

این طرح در برنامۀ رقابتی«تقویت فرهنگ شهرنشینی در افغانستان» از طرف ادارۀ ارگان‌های محل راه اندازی گردیده است که هدف آن انتخاب بهترین طرح از نهادهای تحصیلات عالی دولتی و خصوصی برای تقویت فرهنگ شهرنشینی در افغانستان است.

طرح مذکور توسط پوهندوی دکتور احمد غنی خسروی رئیس پوهنځی ادبیات و علوم بشری پوهنتون که شامل اهداف شهروندی و شهرنشینی، چالش‌های شهرنشینی و ارایۀ راه کارها می‌باشد، تهیه، ترتیب و ارائه گردیده است که بعد از غور و بررسی توسط هیئت ژوری، عنوان بهترین طرح را از آن خود کرد.

همچنان در مراسمی که به همین منظور امروز در هوتل ارگ با حضور رئیس عمومی حکومتداری شهری، معاون مقام ولایت هرات، هیئت رهبری پوهنتون هرات، رؤسای ادرات دولتی، اعضای جامعه مدنی و دیگر اشتراک کنندگان برگزار گردید از دکتور احمدغنی خسروی تقدیر و تشکر به عمل آمد

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۱
Background image

دور نهائی برنامه منطقوی (impact Summit) برنامه جهانی هالت پرایز

دور نهایی مرحله منطقوی (Impact Summit) برنامه جهانی هالت پرایز در پوهنتون هرات باحضور سید عبدالوحید قتالی والی هرات، هیئت رهبری پوهنتون، شورای متخصصان، رؤسای پوهنتون ها و مؤسسات تحصیلات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۴۳
Background image

کارگاه آموزش مهارت‌های رهبری

کارگاه آموزش مهارت‌های رهبری تحت نام " Leadership Style, Genuine and Servant Leadership"  توسط مرکز انکشاف مهارت‌های رهبری پوهتنون هرات با همکاری مرکز انکشاف مسلکی استادان، در سالن. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۳۹
Background image

کارگاه آموزشی تجزیه و تحلیل داده‌ها موفقانه ختم شد

پوهندوی دکتور سلطان احمد تره‌کی معاون علمی پوهنتون هرات، ضمن سپاس‌گزاری از اشتراک کننده‌گان و آموزگاران برنامه، بر اهمیت تجزیه و تحلیل داده‌ها به وسیله نرم افزار SPSS تأکید نموده و. . .

BACK TO NEWS