امضای تفاهم نامه پوهنتون هرات بااکادمی پولیس

hu_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۱:۴۶
""

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات با مل پاسوال سلطان داوود سلطان قوماندان امنیه ولایت هرات و هیئت همراهش، در حالی‌که معاونان پوهنتون نیز حضور داشتند، در دفتر کارش دیدار و گفتگو کرد.

هدف از این دیدار امضاء تفاهمنامه همکاری میان پوهنتون هرات و قوماندانی عمومی اکادمی پولیس ولایت هرات عنوان گردید که در راستای این تفاهمنامه، امور آموزشی، تحقیقی، ظرفیت سازی و ارتباطات علمی جهت تحقق اهداف مشترک میان پوهنتون هرات و قوماندانی عمومی اکادمی پولیس همکاری صورت خواهد گرفت.

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون گفت: امضاء تفاهمنامه همکاری میتواند زمینۀ استفاده از تجربیات و امکانات یکدیگر در بخش های ارتقای دانش مسلکی و ظرفیت سازی استادان و محصلان را فراهم آورده و همچنان ظرفیت های علمی پوهنتون هرات نیز نقش ارزنده یی در ارتقای سطح کیفی آموزشی پولیس ایفا خواهد کرد.

مل پاسوال سلطان داوود سلطان قوماندان امنیه ولایت هرات نیز امضاء این تفاهمنامه را گامی برای همکاری های بیشتر دانسته، وعدۀ هرگونه همکاری در راستای تحقق تفاهمنامه را داد

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۱:۴۸
Background image

کسب مقام اول توسط ریاست پوهنتون هرات در رقابت های طرح شهروند خوب

شهروند و شهرنشین خوب» طرح پوهنتون هرات است که از میان 8 طرح ارائه شده از پوهنتون‌های دولتی و خصوصی ولایات زون غرب، عنوان بهترین طرح را از آن خود نموده است.

این طرح در برنامۀ رقابتی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

امضای تفاهم نامه پوهنتون هرات بااکادمی پولیس

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات با مل پاسوال سلطان داوود سلطان قوماندان امنیه ولایت هرات و هیئت همراهش، در حالی‌که معاونان پوهنتون نیز حضور داشتند، در دفتر کارش دیدار و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۱۷ - ۱۱:۹
Background image

پوهنتون هرات با شرکت هیله تفاهمنامه همکاری امضاء کرد

تفاهمنامۀ پروژۀ شبیه سازی سازمان ملل متحد امروز میان پوهنتون هرات و مؤسسۀ هیله به امضاء رسید.

هدف از امضاء این تفاهمنامه ایجاد شرایطی که طی آن مؤسسۀ هیله بتواند پروژۀ شبیه سازی سازمان. . .

BACK TO NEWS