دیدار رئیس پوهنتون هرات با دکتر وحید مجروح

hu_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۰:۳۹
""

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات امروز با داکتر وحید احمد مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه، دیدار و گفتگو کرد، این درحالی بود که داکتر عبدالحکیم تمنا رئیس صحت عامه هرات، رئیس و استادان پوهنځی طب و عبدالرحمن عزیزی معاون ریاست معارف هرات نیز در این جلسه حضور داشتند.

هدف ازاین دیدار صحبت پیرامون همکاری‌های ریاست پوهنتون و ریاست معارف هرات با وزارت صحت عامه در امر مبارزه با گسترش ویروس کرونا و اخذ تمهیدات لازم عنوان گردید.

دکتور فایز ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، در مورد عملکرد و تدابیری که پوهنتون هرات برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا روی دست گرفته معلومات داده؛ وعده سپرد که این نهاد علمی با تمام امکانات برای عملی شدن برنامه‌های وزارت صحت عامه برای جلوگیری ازگسترش بیماری کوید-19 آمادۀ همکاری است.

در ادامه داکتر وحید احمد مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه ضمن تشکر از همکاری‌های پوهنتون و معارف ولایت هرات با ریاست صحت عامه، گفت: هدف وزارت صحت عامه ایجاد مصئونیت اجتماعی مردم است. وی افزود قرار است این وزارت در ولایت هرات ظرفیت تست‌ها را افزایش داده که دراین زمینه لابراتوار ریاست زراعت جهت انجام تست، آمادۀ بهره برداری است.

داکتر مجروح وضعیت صحی در ولایت هرات را قابل قبول عنوان کرده و بر استفادۀ اجباری از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی در پوهنتون و معارف تأکید کرد.

در ادامه هیئت مهمان، از لیلیه ذکور با همراهی رئیس و معاون مالی واداری پوهنتون دیدن نمودند که طی آن، معاون مالی و اداری گفت: پوهنتون هرات تمام تدابیر لازم برای جلوگیری از گسترش بیماری کوید-19 در لیلیه‌های ذکور و اناث را اتخاذ نموده و پرسونل لیلیه‌ها را با ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی مجهز نموده و آگاهی های لازم را نیز ابلاغ کرده است.

معین عرضه خدمات صحی نیز ضمن مثبت ارزیابی کردن وضعیت لیلیۀ ذکور پوهنتون وعده سپرد تا به محصلین لیلیه ماسک، دستکش، مایع ضدعفونی و لوازم صحی توزیع گردد

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۰:۴۳
Background image

تجلیل از ششمین دور فراغت محصلین پوهنحی اداره عامه

از ششمین دور فراغت محصلان پوهنځی اداره و پالیسی عامه امروز در سالن امیرعلی شیرنوایی این پوهنځی تجلیل به عمل آمد.

پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان، به فارغان تبریک گفته و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۰:۳۹
Background image

دیدار رئیس پوهنتون هرات با دکتر وحید مجروح

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات امروز با داکتر وحید احمد مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه، دیدار و گفتگو کرد، این درحالی بود که داکتر عبدالحکیم تمنا رئیس صحت عامه. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۰ - ۱۰:۱۷
Background image

دیدار رئیس پوهنتون هرات با نماینده های متقاضیان بخش شبانه و اختصاصی

پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات با نماینده‌های متقاضیان بخش شبانه و اختصاصی پوهنتون هرات در حالی‌که پوهندوی دکتور محمد داوود منیر معاون امور محصلان و وحید مایار آمر امور. . .

BACK TO NEWS