جلسه پلان استراتیژیک ۵ ساله معاونیت مالی و اداری برگزار شد

hu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۲ - ۸:۴۳
:

جلسۀ پلان استراتیژی 5 سالۀ معاونیت مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با حضور منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران بخش‌های اداری در دفتر کاری این معاونیت برگزار شد.
ابتداءً منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون هرات پیرامون اهمیت پلان استراتیژیک صحبت کرده گفت: هر بخش یک اداره برای توسعه، پیشبرد برنامه‌ها و دستیآبی به اهداف نیاز به پلان‌های کوتاه مدت و بلند مدت دارد و پوهنتون هرات نیز در 5 سال آینده می‌بایست جایگاه والاتری را از طریق طرح پلان استراتیژیک معیاری بدست آورد.
آقای آخندزاده، بخش مالی و اداری نهادهای تحصیلی را یکی از بخش‌های حیاتی و مهم دانسته افزود: اولویت اساسی این معاونیت خدمات‌رسانی و زمینه‌سازی برای رشد و انکشاف پوهنتون هرات است و می‌طلبد که آمران و مدیران اداری با توجه به این امر مهم، پلان‌ها و برنامه‌های انکشافی خود را تهیه و ترتیب نمایند.
در ادامه آمران و مدیران اداری نیز به تبادل نظر و ارائه طرح ها و پیشنهادهای خود پرداختند.
آمریت ارتباطات وآگاهی عامه پوهنتون هرات
٢ ذوالقعده ١٤٤٤ – 1 جوزای 1402

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۰:۵۹
Background image

دیتاگیری از نبات کنجد نوع خوشه ای تحت تحقیق در فارم تحقیقاتی وآموزشی پوهنحی زراعت

نمونه برداری محصلان صنف چهارم دیپارتمنت اگرانومی پوهنحی زرعت از نباتات در فارم تحقیقاتی زراعت با راهنمایی عزیزاحمد صیقل آمر فارم زراعت پوهتنون که به هدف تحقیق تأثیر روش های کشت روی نبات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۰:۵۳
Background image

پایان دورۀ مقدماتی آموزش کمپیوتر در پوهنحی تعلیم وتربیه

دورۀ 5ماهۀ آموزش مقدماتی برنامه های کمپیوترتوسط پوهنیار معروف نورزی مسئول کمیته آموزش الکترونیک و استاد عباس فرزام با همکاری ریاست پوهنحی تعلیم وتربیه برای 16 تن از محصلان پوهنحی تعلیم. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۶ - ۵:۲۱
Background image

ختم ورکشاپ برنامه های علمی تضمین کیفیت و اعتباردهی زون غرب در پوهنتون هرات

ورکشاپ آموزشی برنامه های علمی تضمین کیفیت و اعتباردهی زون غرب که به مدت 4 روز در پوهنتون در برگزار گردیده بود امروز با حضور شیخ الحدیث ابوالحکمت مفتی عبدالغفار رئیس پوهنتون هرات،. . .

BACK TO NEWS