جلسه پلان استراتیژیک ۵ ساله معاونیت مالی و اداری برگزار شد

hu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۲ - ۸:۴۳
:

جلسۀ پلان استراتیژی 5 سالۀ معاونیت مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با حضور منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران بخش‌های اداری در دفتر کاری این معاونیت برگزار شد.
ابتداءً منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون هرات پیرامون اهمیت پلان استراتیژیک صحبت کرده گفت: هر بخش یک اداره برای توسعه، پیشبرد برنامه‌ها و دستیآبی به اهداف نیاز به پلان‌های کوتاه مدت و بلند مدت دارد و پوهنتون هرات نیز در 5 سال آینده می‌بایست جایگاه والاتری را از طریق طرح پلان استراتیژیک معیاری بدست آورد.
آقای آخندزاده، بخش مالی و اداری نهادهای تحصیلی را یکی از بخش‌های حیاتی و مهم دانسته افزود: اولویت اساسی این معاونیت خدمات‌رسانی و زمینه‌سازی برای رشد و انکشاف پوهنتون هرات است و می‌طلبد که آمران و مدیران اداری با توجه به این امر مهم، پلان‌ها و برنامه‌های انکشافی خود را تهیه و ترتیب نمایند.
در ادامه آمران و مدیران اداری نیز به تبادل نظر و ارائه طرح ها و پیشنهادهای خود پرداختند.
آمریت ارتباطات وآگاهی عامه پوهنتون هرات
٢ ذوالقعده ١٤٤٤ – 1 جوزای 1402

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۸:۴۲
Background image

بررسی و کنترول از وضعیت عمومی لیلیه

منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون هرات وضعیت عمومی لیلیه را مورد بررسی و نظارت قرار داده و با محصلان لیلیه نیز صحبت و گفتگو نمود.
معاون مالی و اداری پوهنتون هرات ضمن اظهار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۰:۷
Background image

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات، پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون، منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۲ - ۸:۴۳
Background image

جلسه پلان استراتیژیک ۵ ساله معاونیت مالی و اداری برگزار شد

جلسۀ پلان استراتیژی 5 سالۀ معاونیت مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با حضور منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران بخش‌های اداری در دفتر کاری این معاونیت برگزار شد.. . .

BACK TO NEWS