از نحوۀ بررسی اسناد علمای کرام کنترول و نظارت به عمل آمد.

hu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۸/۲۴ - ۹:۴۹
""

پوهندوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون هرات، مولوی منت الله آخندزادزاده نمایندۀ فوق العادۀ وزارت تحصیلات عالی و معاون مالی و اداری پوهنتون هرات و پوهندوی غلام حضرت حساس معاون امور محصلان از روند بررسی و ثبت اسناد علمای کرام نظارت و کنترول به عمل آورند.
هیأت رهبری پوهنتون ضمن کنترول از این روند، به مسئولان این برنامه، هدایات و رهنمودهای لازم را ارائه داشتند و تأکید نمودند تا اسناد علمای کرام به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.
قرار است طی این پروسه آنعده از علمای کرام که از مدارس دینی، دورۀ کبرا فارغ شده‌اند، اسنادشان مورد بررسی قرار ‌گیرد و بعد از سپری نمودن امتحان موفقانه، سند لیسانس به ایشان اهدا ‌گردد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۸:۴۲
Background image

بررسی و کنترول از وضعیت عمومی لیلیه

منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون هرات وضعیت عمومی لیلیه را مورد بررسی و نظارت قرار داده و با محصلان لیلیه نیز صحبت و گفتگو نمود.
معاون مالی و اداری پوهنتون هرات ضمن اظهار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۰:۷
Background image

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات

نشست علمی با حضور شیخ الحدیث مولانا نوراحمد اسلام جار والی ولایت هرات، پوهندوی مولوی عبدالعزیز نعمانی رئیس پوهنتون، منت الله آخندزاده معاون مالی و اداری، پوهندوی غلام حضرت حساس معاون. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۲ - ۸:۴۳
Background image

جلسه پلان استراتیژیک ۵ ساله معاونیت مالی و اداری برگزار شد

جلسۀ پلان استراتیژی 5 سالۀ معاونیت مالی و اداری پوهنتون هرات امروز با حضور منت‌الله آخندزاده معاون مالی و اداری پوهنتون، آمران و مدیران بخش‌های اداری در دفتر کاری این معاونیت برگزار شد.. . .

BACK TO NEWS